راه های ارتباطی

سوالات متدوال

فروشگاه تهران آرسی نماینده رسمی و مستقیم محصولات کمپانی های MCD Racing، Team Magic، Hobao Racing، Remo Hobby، Louise، Reds Racing، Model Technics، و … در ایران می باشد و کلیه محصولات را با ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت به علاقه مندان رشته آرسی در ایران ارائه می نماید.

همچنین تامین قطعات یدکی، پشتیبانی فنی ، تعمیرات تخصصی و تیونینگ ماشین های آرسی از دیگر خدماتی است که مجموعه تهران آرسی به کاربران این رشته ارائه می نماید.

رشته ماشین های حرفه ای RC (Radio Control) مخاطبین حرفه ای در رنج سنی 14 تا 60 سال را در بر میگیرد و به همین دلیل این ماشین ها دارای مشخصات فنی خاص، سرعت های بسیار بالا، کیفیت بسیار بالا، قابلیت تعمیر و تقویت و تیونینگ، می باشند و به منظور استفاده های تفریحی و مسابقاتی طراحی و تولید میشوند.

یکی از ویژگی های بسیار کلیدی و مهم در ماشین های حرفه ای آرسی داشتن قطعات یدکی و امکان تعمیر آنها در صورت بروز خسارات احتمالی می باشد که فروشگاه تهران آرسی تامین کلیه قطعات یدکی و ارائه خدمات فنی ماشین های ارائه شده توسط این فروشگاه را تضمین می نماید.

ماشین های آرسی بصورت تفریحی در هر فضایی قابل استفاده می باشند.

همچنین فروشگاه تهران آرسی فضایی به عنوان پیست در مجموعه کارتینگ آزادی برای کاربران این رشته فراهم نموده است که علاوه بر برگزاری مسابقات میتوانید به صورت رایگان از این امکان نیز بهره ببرید.

برای خرید میتوانید به سه روش:

اقدام نمایید.

ارسال سفارشات برای شهر تهران به دو صورت پست اکسپرس (مانند: TPG، تی پاکس) و یا پیک سریع به سفارش مشتری خواهد بود که با پست اکسپرس طی 24 الی 48 ساعت و با پیک سریع در همان روز به دست مشتری خواهد رسید.

همچنین ارسال سفارشات به کل ایران به صورت پست اکسپرس (TPG یا تی پاکس) انجام خواهد شد که معمولا 24 الی 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.