• خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  • در صورتی که در قوانین مندرج، روال و خدمات فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه بروز رسانی و منتشر می شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  • تمامی مطالب مندرج و محتویات شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار” برای اطلاعات شخصی و استفاده غیر تجاری کاربران عرضه شده است و هر گونه سوء استفاده و کپی برداری از اطلاعات پیگرد  قانونی دارد . استفاده از مطالب و مندرجات  فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار” با ذکر منبع بلامانع است و در صورت تمایل به استفاده از این مطالب باید با قسمت مدیریت سایت هماهنگ شود و اجازه نامه کتبی دریافت شود .

شرایط فروش

  • کاربر:مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی و کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش ( خرید ) یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار”  اقدام نماید.
  • ارتباطات الکترونیکی:وقتی کاربر از خدمات فروشگاهی “تهران آرسی کار” استفاده میکند ، سفارش اینترنتی خود را ثبت و در نهایت خرید انجام می پذیرد . این ارتباط بصورت الکترونیکی انجام می پذیرد و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و روال باشد ، کاربر توافق میکند که فروشگاه “تهران آرسی” به صورت الکترونیکی به درخواست پاسخ دهد . همچنین جهت اطلاع رسانی اخبار، خدمات و یا آفرها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی کار” برای اعضای رسمی وب سایت پیامی را از طریق ایمیل ، پیامک و یا تلگرام  ارسال نماید.
  • فروش کالا بر اساس نوع و مقداری انجام میپذیرد که کاربر آن را در فروشگاه اینترنتی “تهران آرسی” ثبت نموده است . کاربر پس از بررسی محصول و ثبت سفارش ( خرید )، مکان ارسال محصول را تعیین کرده و فروشگاه موظف به ارسال کالا میباشد .
  • هزینه محصول سفارش داده شده طبق مبالغ مندرج در سایت محاسبه و پرداخت میگردد .
  • در صورت حمل کالاها به صورت پس کرایه،کاربر موظف است مبلغ قابل پرداخت را در هنگام تحویل محصول پرداخت نماید و در صورت عدم پرداخت ، فروشگاه حق دارد کالا را عودت و از تحویل خودداری کند.