🔸نحوه ارسال : کلیه خدمات ارسال از طریق پست اکسپرس (DTS) صورت میپذیرد و زمان تحویل سفارشات ثبت شده قبل از ساعت 12 ظهر هر روز , حداکثر 24 ساعت و برای سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 12 ظهر هر روز , حداکثر 48 ساعت پس از ثبت سفارش می باشد.
🔸تبصره :سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه و یک روز قبل از تعطیلات رسمی و روزهای تعطیل رسمی , در روز کاری بعد از تعطیلات ارسال و 24 ساعت بعد تحویل خواهد شد.

🔸شماره رهگیری هر مرسوله توسط شرکت پستی برای کاربر ارسال میشود و کاربر می تواند از طریق کد رهگیری مراحل ارسال کالای خود را پیگیری نماید.

🔸کلیه سفارشات توسط پست اکسپرس (DTS) و درب اصلی ورودی ساختمان مشتری تحویل خواهد شد و مشتری می پذیرد که جهت دریافت سفارش خود به درب اصلی ساختمان مراجعه نماید.

🔸مکان تحویل توسط کاربر در زمان ثبت سفارش مشخص شده است و آدرس تحویل روی محصول درج خواهد شد. تغییر نشانی پس از تحویل مرسوله، قابل قبول نمی باشد.

🔸کلیه هزینه های حمل کالا بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن در محل تحویل بصورت نقدی توسط شرکت پست دریافت میگردد.

🔸تحویل کالا در مراکز عمومی و یا به صورت سیار امکان پذیر نیست و آدرس می بایست دقیق و بدون نقص باشد. در صورت عدم پاسخ و یا عدم حضور تحویل گیرنده در زمان معین شده در محل، محصول به فروشگاه تهران آرسی واقع در مجموعه کارتینگ آزادی برگشت خورده و شما مشتری گرامی طبق قوانین میبایست با حضور در فروشگاه و پرداخت مبلغ برگشت بسته به مبدا ،محصول خود را تحویل بگیرید.